peears7

Jak se dostat zpátky na standardní velikost písma v internetovém prohlížeči?

Dobrý den, již několikrát se mi stalo, že jsem si omylem přejela po klávesnici a najednou se mi všechen text na dané internetové stránce zmenšil. Poradíte mi, prosím, jak dostat zpátky standardní velikost písma, abych to mohla zas přečíst? 🙂 Moc děkuji
Doplňuji:
Prohlížeč používám google chrome

Nejlepší odpověď
Amie

Pokud jde o pouze o písmo tak přesně nevím, ale často se mi stalo, že se mi zmenšila/zvětšila (přiblížila/od­dálila) celá obrazovka. Tohle se udělá zmáČknutím CTRL a při neustálem držením pohybuješ kolečkem na miši buď dopředu nebo dozadu, až ti to vyhovuje.
Doplňuji:
myši.

Další odpovědi
kenyrts

zde je názorný příklad,jak?

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­2071nadap064036212­950230.jpg

anonym

Záleží jaký máš prohlížeč!

hanulka11

myslím, že to vyřeší …kliknout vpravo dole na listě a nastavit na 100% a mělo by to být OK
Doplňuji:
nebo dej Ctrl a + tím se ti zvětší písmenka