Curiosity

Jak se dostat nejlevněji z Kladna do Ostravy?

vlak je drahý ☹ ..není nějaká jiná varianta? pokud máte zkušenost prosím poraďte, děkuji

Odpovědi
Drap

Nejlevnější varianty jsou: pěšky na kole,stopem

hanulka11

sehnat někoho na spolujízdu autem

venkovan

V prázdném nákladním vagónu na uhlí

honza19hk

nákladním vlakem ,jen musíš vědět kde staví.Abys neskončila třeba na slovensku.
Taky jsem jim párkrát jel,když byla nouze.jen moc nevykuj z vagonů ať nejsi vidět.

quentos

vlak není drahý, jen se musí využít té správné slevy, která odpovídá Vaší situaci (např.: jedu nejpozději druhý den zpátky, jezdím vlakem pravidelně, jezdím vlakem pravidelně, hodně často a daleko, nebo jsem student, případně důchodce…). Když ji využijete, myslím, že ostatní dopravní prostředky nemají konkurenci.
Doplňuji:
spolujízda taky není marná varianta. www.jizdomat.cz

quentos

… nejsou schopny konkurence, špatně jsem se vyjádřil. Ale snad bylo pochopeno