marrat555

Jak se dostat na první malý koncert.

Po každé když jsem se ptal, napsal mi někdo nepřímou odpověď. Odpovězte prosím někdo normální. Nebojte se rozepsat se. Je mi 13 a chtěl bych být raper jako Majk Spirit, Tafrob.. Co pro to mám udělat ? Napsat si sám první texty, ale nevím jak si udělat hudbu. Jak se mám dostat na první koncert. Prosím lidi, poraďte mi co mám udělat aby ze mně byl jeden z nejlepších raperů v česku (nemyslím po stránce vzhledu, oblékání..)

Odpovědi
Drap

Na první koncert se dostaneš tak, že si zakoupíš lístek a zajdeš tam. Ostatní je jen na tobě.

klob1

Nebuď v Česku a až budeš moci odjeď tam,odkud Rap pochází a uč se od nich,ne od napodobitelů,kteří si jen na ně hrají.Nebo pak se s někým ještě třeba spojit,když hudbu neděláš?A dohodnout se.Také záleží jak by jsi to měl daleko zase s někým.Tak k textu pokud je dobrý,tak se dá udělat,ale záleží jaký máš základ a jak ten text skutečně umíš napsat a pak použít i.Stejně s tou hudbou potřebuješ mít i zkušenosti trošku,bez toho kvalitní písnička nejde..Většina lidí udělá cokoliv,tak jen byznysově,ale kvalita to není..kvatita a kvalita je rozdíl.Většinou kvalitní hudba,nemá moc úspěch.
Hlavně co udělat? Posbírat zkušenosti o původu,vcítit se nasát to,proč a jak to vzniklo.Musí to být v tobě a vycházet z tebe.Co je důležité, základ.Jít pak zatím cílem.A vše půjde pak.nejprve mít něco vytvořené a vyzkoušet si to,otestovat.Zaslat do nějaké odborné soutěže,tam najít své chyby.Nebát se kritiky,která tě bude třeba srážet k zemi.Neposlouchat lidi co,nic nedokázali,jen mluví a sráží,ale jen ty,kteří už dokázali.
Kvalitní nemá úspěch,není oblíbená,jen ta byznysová ano.Dělej to svým srdcem a půjde ti pak vše.Nepadej,když se nebude dařit.Věř,když v začátku jsou velké překážky,pak to je o to lehčí.Nic není zadarmo.nespoléhej na jiné, jen na sebe své spolutvůrce.
neustupuj hlavně z toho proč Rap vznikl co má říci,co podat.Pár pomocných na hudbu předloh je,které se dají rozvinout, pak je jistota,že to bude OK a super.Pár studií je,kde by jsi mohl začít tvořit a zkoušet.
Je to tak v každém stylu a hudbě.
I ten koncert je možný mít,když budeš mít úrověň už vžitou,pár možností je,kde i začínající se může upíchnout.