Avatar uživatele
marrat555

Jak se dostat na první malý koncert.

Po každé když jsem se ptal, napsal mi někdo nepřímou odpověď. Odpovězte prosím někdo normální. Nebojte se rozepsat se. Je mi 13 a chtěl bych být raper jako Majk Spirit, Tafrob.. Co pro to mám udělat ? Napsat si sám první texty, ale nevím jak si udělat hudbu. Jak se mám dostat na první koncert. Prosím lidi, poraďte mi co mám udělat aby ze mně byl jeden z nejlepších raperů v česku (nemyslím po stránce vzhledu, oblékání..)

Zajímavá 0 před 3731 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Na první koncert se dostaneš tak, že si zakoupíš lístek a zajdeš tam. Ostatní je jen na tobě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
klob1

Nebuď v Česku a až budeš moci odjeď tam,odkud Rap pochází a uč se od nich,ne od napodobitelů,kteří si jen na ně hrají.Nebo pak se s někým ještě třeba spojit,když hudbu neděláš?A dohodnout se.Také záleží jak by jsi to měl daleko zase s někým.Tak k textu pokud je dobrý,tak se dá udělat,ale záleží jaký máš základ a jak ten text skutečně umíš napsat a pak použít i.Stejně s tou hudbou potřebuješ mít i zkušenosti trošku,bez toho kvalitní písnička nejde..Většina lidí udělá cokoliv,tak jen byznysově,ale kvalita to není..kvatita a kvalita je rozdíl.Většinou kvalitní hudba,nemá moc úspěch.
Hlavně co udělat? Posbírat zkušenosti o původu,vcítit se nasát to,proč a jak to vzniklo.Musí to být v tobě a vycházet z tebe.Co je důležité, základ.Jít pak zatím cílem.A vše půjde pak.nejprve mít něco vytvořené a vyzkoušet si to,otestovat.Zaslat do nějaké odborné soutěže,tam najít své chyby.Nebát se kritiky,která tě bude třeba srážet k zemi.Neposlouchat lidi co,nic nedokázali,jen mluví a sráží,ale jen ty,kteří už dokázali.
Kvalitní nemá úspěch,není oblíbená,jen ta byznysová ano.Dělej to svým srdcem a půjde ti pak vše.Nepadej,když se nebude dařit.Věř,když v začátku jsou velké překážky,pak to je o to lehčí.Nic není zadarmo.nespoléhej na jiné, jen na sebe své spolutvůrce.
neustupuj hlavně z toho proč Rap vznikl co má říci,co podat.Pár pomocných na hudbu předloh je,které se dají rozvinout, pak je jistota,že to bude OK a super.Pár studií je,kde by jsi mohl začít tvořit a zkoušet.
Je to tak v každém stylu a hudbě.
I ten koncert je možný mít,když budeš mít úrověň už vžitou,pár možností je,kde i začínající se může upíchnout.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek