Barčaaa

Jak se dostat na pozici toho, kdo pomáhá těm, kteří se chtějí zabít nebo mají sklony k sebepoškozování či s drogami?

Chtěla bych až budu dospělá pomáhat těm, kteří se chtějí zabít, nebo mají problémy s drogami či se sebepoškozováním a skončí třeba na psychiatrii . Je to zvláštní, ale vážně mě to zajímá. Mám na to odlišný názor než ostatní, podle mě ti lidé nejsou ,,pitomý" jen mají problémy a chtěla bych jim pomoci. Jak toho dosáhnout? Myslíte, že je to dobrý nápad? Mě to strašně láká a asi jsem udělala i špatnou volbu střední školy:/. Tohle mě vážně zajímá.

Nejlepší odpověď
anonym

Vystuduj medicínu – psychiatrii a nebo psychologii.
😉

Další odpovědi
iceT

T, co se chtějí nebo pokusí se zabít,na té psychiatrii stejně skončí.Ti co se o sebevraždu pokusí,nebo berou drogy,opravdu mají problém,tos vystihla přesně.Takže medicína bude to pravé,jak zmínil Hamon.

zzzzz

ice T Mowla nebo Hamon? 🙂DDD

iceT

Jéžiš,no jasně,že mowla,jsem nějak nedávala pozor,omlouvám se celou větou…

zzzzz

🙂

bolak

viděla slovo „moula“ a jako první ji napad Hamon..