Bruneta84

Jak se dostat na lom Velká Amerika?

Mám na mysli, když nemám k dispozici auto. Popřípadě jakým autobusem či vlakem?

Nejlepší odpověď
redy

Český lom Velká Amerika v okrese Beroun

Jezdí tam přímo autobus.

Podrobnosti si najdeš sama na seznam.cz

Další odpovědi
Drap

Netušíme odkud chceš jet. Najdi si na netu autobusové, nebo vlakové spojení ze svého bydliště do obce Mořina. A můžeš cestovat.

Kepler

Nemám ponětí jestli pojedeš z Prahy, nebo z Horní Dolní. Nejbližší obec je Mořina, víc prozradí idos.cz.

anonym

autobusem do obce Mořina a pak pěšky cca. 2km po žluté turistické značce. doporučuji pak pokračovat po žluté k lomu Mexiko, Kanada až na Malou Ameriku a dojít až do Karlštějna, kde jezdí vlak. a nebo začít z vlakáče Karlštejn kam jezdí vlaky ze směru od Prahy, nebo naopak od Plzně a Berouna

sesednizkola

ze Zlicina busem na zastavku Moriřina odbocka lom . listek stoji bez openkrad 18 kc