tumovaterka

jak se dostat na blokované stránky ve spojených arabských emirátech ?

Nejlepší odpověď
chudst

Jakoze provideri blokuji nejake stranky na netu, na ktere se chcete v SAE dostat? To jsem nikdy neresil – nepostacil by program na zmenu IP adresy? Pokud ne, tak se asi moc daleko nedostanete a nezna-li nekdo jiny postup, musite si nechat zajit chut. (Kazdopadne radim opatrnost, netusim, jak moc je to tam pod kontrolou, abyste se take nedostala do pruseru.)