martina123

Jak se dostat k obrazu u TV Samsung?

jsem asi retard, něco jsem zmáčkla na televizi samsung a teď nejde obraz, pouze zvuk, nevíte co s tím??

Odpovědi
anonym

když jí vypneš a zapneš, tak by se mělo vše vrátit do normálu. vstupní signál je z TV nebo z nějakého ext. připojení? (satelit, IPTV, STB)

mosoj

Přečíst si manuál. Alespoň popis funkcí tlačítek na ovládání.

martina123

signál je přes Set-top-box.Jinak vypnout zapnout sem zkoušela, vždy obraz naskočí cca tři vteřiny, blikne 9× červená ,,kontrolka´´… a nic, do menu se ne nedostanu,, protože to nestihnu…

martina123

manuál nenalezen… :)