cincina

Jak se dostat do školních novin?

Napadlo mě zajít za učitelkou, která ty noviny má na starosti, ale nějak si nejsem jistá, jestli má ona do toho co mluvit, když noviny vydávají studenti.

Nejlepší odpověď
anonym

Klidně za učitelkou zajdi. Určitě Ti pomůže, nebo doporučí, na koho se máš obrátit.

Další odpovědi
anonym

Napiš článek a nabídni ho do toho časopisu. V tiráži každého časopisu je většinou uvedeno jakým způsobem lze publikovat, potřebné kontakty, redakce a členové redakční rady.
Na někoho ze členů vedení časopisu se obrať. Od novináře se očekává minimálně samostatnost a kreativita, tak musíš trochu sama se zasnažit.