misicka2310

Jak se dostat do nemocnice v havířově?

Dobrý den mám 2 měsíčního syna a onemocněl zanetem průdušek tak nas odvezla sanitka do nemocnice s pol.v havířově po asy 2 hodinovém bloudění jsem našla jeden autobus kterym sem ojela domu a ten jezdí jen dvakrát za den a od zítřka tam musím dojíždět každy den na 15:00 do nemocnice nemohly by ste mi prosím poradit cestu bud vlakem nebo autobusem ja to tam totiž vůbec neznam ležet tam snim nemohu protože je na jipce děkuji moc
Doplňuji:
omlouvam se ale je to z Nový Bohumín aut.stanoviště do Havířov nemocnice s poliklinikou­ děkuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

http://jizdni­rady.idnes.cz/au­tobusy/spojeni/

Doplňuji:
odkud- nový bohumín
kam – havířov nemocnice
doplnit datum a čas:-))

Další odpovědi
Lamalam

Autobus nebo vlak nemůžeme poradit, když nevíme, odkud potřebuješ do Havířova jezdit.