Mortin

Jak se dostat do Londýna?

Mám obrovský sen, který je zatím ve hvězdách, protože studuji zatím základní školu. Jde o to, že bych chtěl bydlet v Londýně. A chci se zeptat, co je potřeba zařídit? U nějaké cestovky, pojištění, atd… potřebujete nějakou speciální kartu, jako když chcete bydlet v USA? Děkuji.

Odpovědi
anonym

Doklady, zákoného zástupce, občanství a peníze. Pak je to ok.

Lukáš Rusek

No poletíš přece jak jinak?

gecco

Pokud myslíš Londýn „v USA“ – potřebuješ studentské vízum a nebo zelenou kartu…
___
Na studentské vízum zapomeň – kde je Londýn???
___
Zelená karta – no – možné to je – už jsi vyhrál ve Sportce???
___________________
😁