jak se dostat do jineho emailu

ahojky nevite nekdo jak by jsem se mohla dostat do jinyho emailu.

Nejlepší odpověď
fkuchta

Napíšeš heslo a jsi tam hihihi.

Další odpovědi
standa

Máš asi na mysli do jinýho CIZÍHO e-mailu?

Pokud ano a neřešíš porušování listovního tajemství, pak MUSÍŠ (jako u svého e-mailu) znát heslo.

nonnel

Z jiného počítače se tam bez znalosti hesla těžko dostaneš. Každý počítač má svoje ID a když se neshoduje s počítačem ze kterého žádáš o heslo, tak ti položí spoustu doplňujících otázek, které když neznáš, tak jsi v háji.

pavlos

normalne,jak je e-mail tak napises jenom e-mail bez hesla a das přihlasit,pak tam naskoči vedle teho přihlaseni (CHCETE ZÍSKAT ZAPOMENUTE HESLO ) kliknete na to a pak to vyplnite

vojta@super

musíš znát adresu a heslo