Avatar uživatele
jastan

Jak se dostat do formy? Posílit hruď?

Dobrý den,
chci se zeptat na následující dvě otázky.

Přes zkouškové jsem nabral pár kilo a jako student fakulty informatiky bohužel proseděl takřka vše nad programy a obecně nad PC. Teď mi už zkouškové skončilo a mám následující problém:

Začátkem července jsem si zaplatil soustředění v badmintonu a nějak zjišťuji, že teď nemám dvakrát v pořádku kondici a fyzičku. Chci Vás proto poprosit o radu, jak se během toho ani ne měsíce dá připravit na velký fyzický zápřah, který mě tam čeká denně a jak třeba co nejefektivněji zvýšit kondici, příp. procvičit správné dýchání? Techniku úderů mám poměrně dobře zvládnutou, ale problémy jistě budu mít v té kondiční části a proto chci vědět, jak se teď začít co nejlépe připravovat tak, abych „vůbec vydržel“ a moc se nezadýchával a mohl tak podávat co nejlepší výkony 🙂

Druhou mou otázkou je (opět ve spojení se sedavým stylem života), jak posílit prsní svaly. Bohužel se u mě začal více než jinak ukládat tuk právě do těchto partií a nejen, že to nevypadá dobře ale taky se s tím ani dobře necítím. A tak by mě zajímalo jak co nejefektivněji posílit tuto svalovou partii?

Děkuji za odpovědi :)

Zajímavá 0 před 4328 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

kombinovať beh (pár kiláčkov) s klikami, drepmi a tými bežnými cvikmi (sklápačky a pod.) Ani tie schody nie sú špatné.
Zvýšiť príjem proteínov (mäso), obmedziť tuky.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Na posílení hrudi bude nejvodnější kulturistika, pružiny a zatěžování organizmu v posilovně. Pro zdravé dýchání každopádně rychlá chůze a běh a doporučila bych nějaký sport, který Vás nebude nudit. Ideální je plavání.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

Najdi si vysokou budovu, a vyšlap si schody. Nic lepšího nevymyslíš, aspoň pro konkrétní tvůj případ.
Přeji hodně úspěchů.
Doplňuji:
Nevím, jak si běháním zvedneš fyzičku. To se akorát natřásáš, ale z fyzikálního hlediska nevydáváš energii. Kromě rozběhu a pak zastavení.
Ty schody jsou ideální, kdy uděláš pár kroků a následuje otočka.
Ten běh by se mohl hodit až budeš kámošům běhat pro pivo.
A abych nezapomněl na ty prsa, vem ty schody po čtyřech.

Upravil/a: Protiva

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
NatálkaR

Začni kombinovat aerobní činnost se silovým tréninkem. Ideální na to dostat se do formy je crossfit, cvičí ho hlavně chlapi, ale i holky. Kámošky na to chodí a jsou ve formě. Mají krásné postavy a chlapi, co to cvičí, tak jsou sexy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví