Jak se dostat do exopedie?

Doplňuji:
Ano, myslím exotopedii

Nejlepší odpověď
klumprt

Myslím, že to není tak jednoduché. Chce to vymyslet nějaký originální názorový systém. Usídlit se trvale na nějakých známějších diskuzních serverech a tam názory prezentovat. Založit internetovou stránku bizarního vzhledu i obsahu. Začít psát blog. Prostě přitáhnout pozornost internetové veřejnosti tak, aby exota všichni vyhledávali a bavili se jeho exotismem. Ve svém exotismu je nutné zůstávat dlouhodobě konzistetntní, což je pro duševně zdravého člověka obtížné, zato pro exota-cvoka (s grafomanskými rysy) je to hračka. Myslím, že úspěšný exotismus vyžaduje hodně času a těžko se dá skloubit s pracovními nebo studijními povinnostmi. Úspěšní exoti se obvykle celé dny válejí doma v péči maminky nebo sociálního státu.

Další odpovědi
led

máte na mysli stránku exopaedia (anglicky):
„Exopaedia hodlá poskytnout informace o všech záležitostech mimozemských. Zaměřuje se na těchto nových vědeckých disciplín – souhrnně nazývají "exosciences“ – které se zabývají mimozemských záležitostí. Patří mezi ně exopolitiku , exobiology , exosociobiology , et.al.. „
http://www.exo­paedia.org/
alebo stránku exopedie.cz (česky)
"Exopedia – připravovaná encyklopedie exoplanet. V encyklopedii se podíváme na zoubek planetám mimo Sluneční soustavu. Na nejzajímavější exoplanety, metody jejich objevování, významné objevitele z řad projektů i astronomů. Protože s výzkumem exoplanet souvisí také jiné obory, podíváme se na planety Sluneční soustavy, hvězdy apod.
Termín spuštění encyklopedie: první polovina roku 2013“
zjavne sa spustila na inej adrese: exoplanety

exoplanety.cz (česky)
„Na našem webu se nevěnujeme jen aktuálním tématům, ale snažíme se publikovat rovněž nadčasové články, popisující historii objevování exoplanet, jednotlivé metody detekce či hojně používané pojmy. Na této stránce najdete přehled takovýchto encyklopedických článků, které postupně uveřejňujeme.“
http://www.exo­planety.cz/en­cyklopedie/
táto stránka je funkčná…
Doplňuji:
Ďalej v diskusii:

jáára

musíš být troll, ale zároveň vystupovat pod vlastním jménem.
Jestli sis všiml, tak tam nejsou žádní virtuální exoti, ale skuteční… Hulán, Kolesa a další

zjentek

nesmíš mít vůbec žádnej vlastní život :o

marci1

Těžko. Na to nemáš ! 🙂To je jen pro „vyvolené“, obzvláště ambiciózní, velmi „chytré“ lidi, kteří pro to, aby byli „slavní“ udělají a napíší téměř cokoliv, co je napadne. Ale já si myslím, že oni za to spíše nemohou ! 🙂

bolak

A nemyslíš exotopedii?

anonym

myslím :D

bolak

To jsem nevěděl že seš takovej elitář :)

Musíš se prostě hodně snažit, zamakat na svojí imidž!!

led

česílko, ako som pozerala
„Exotopedie, encyklopedie věnované nejen nejzajímavějším a nejkontroverznějším postavám českého a slovenského internetu,
ale i nejrůznějším internetovým memům, fenoménům, událostem, osobnostem, projektům a webům.“
ak budete takto premenovávať pojmy, máte šancu
„exopedie“ nerovná sa „exotopedie“, ešteže tu máme bolaka – znalca pomýlených myšlienok.
Ale aspoň som vďaka vám „objavila“ zaujímavú stránku http://www.exo­planety.cz

led

exotopédie
http://www.exo­topedia.org/wi­ki/Hlavn%C3%AD_stra­na

led

Prirodzene je to len môj dohad, pretože ste neudali bližšie informácie…