ladka

Jak se dostat do emailu?

Druhý den se už nemohu dostat do emailu na seznamu.cz na koho se mám obrátit,aby jsem ho opět mohla otevřít?
Doplňuji:
PS:ani po 4 dnech se stále nemohu dostat na email

Nejlepší odpověď
quentos

na seznamovský mail moc nechodím, ale teď jsem to zkusil a taky mi to nejde, bude to nejspíš záležitost týkající se všech uživatelů. Podle chybového hlášení se jedná o internmí technickou chybu serveru, musíme počkat, až to administrátoři spra­ví

Další odpovědi
panenka

skuste to ted mě už email na seznamu jde

Džanička

Pokud budete mít stále problémy zavolejte na tel.č. +420 234 694 1­11 Online poradna Po-Pá 7:00 – 20:00 hod.
Nebo +420 234 694 430 Po-Pá 7:00 – 17:00