Avatar uživatele
Angi-Shy

Jak se dostat busem Kavkou do Koštic? (nerozumím jízdnímu řádu)

Kdysi jsem jela autobusem Kavka do Koštic nad Ohří, ale už tehdá jsem jejich popisu jízdního řádu nerozuměla a nakonec jsem čekala 2 hodiny, než autobus přijel… vím jen, že nastupuji na nádraží Holešovice, ale nevím, na které z těch mnoha zastávek a hlavně v jaký čas to přijíždí… našla jsem toto:
http://www.te­roplan.cz/229,3402­28,337933,jiz­dni-rady-autobusy-kavka-bus-praha-most.html#con­nectionDetails

  • v čísle 6 jsou ty Koštice, ale nevím, co to 6 znamená, jako zastávka 6, na které mám čekat?

a když kliknu na nápis Koštice, otevře se tabulka s časem, u linky s košticema je čas 18:01, předpokládám, že to je čas, kdy autobus do zastávky dorazí. Znamená to, že ten autobus, co potřebuju na holešovický nádraží přijede v těch 16:50, co je napsáno uplně nahoře?

A taky dokdy ten jízdní řád platí? Předtím jezdil do Koštic jen některý dny, tak nevím jestli ted takhle jezdí každý den, nebo ne. Budu ráda za pomoc.

Zajímavá 0 před 2753 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
dubraro

Jestli jsi pohledná mladá dáma, rád tě na autobusové nádraží doprovodím a taje jízdního řádu vysvětlím 🙂
Jinak můžeš použít web idos.cz nebo aplikaci Pubtran, které tě ušetří složitostí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Číslo 6 v tomto případě znamená asi jen označení spoje v rámci provozovatele a přímo v jízdním řádu pak číslo zastávky.
V Holešovicích si odjezdové stání najdete, tuším, že je označené logem Kavky (matně tuším, že je to odjezdové stání č. 5, ale jistá si nejsem, protože tímto směrem se jezdí z více stání).
Autobus vyjíždí v 16:50. Dejte pozor, v tu dobu odjíždí dva po sobě, ale ten drhý končí v Libochovicích a to byste si musela ještě doběhnout na vlak.
Jinak autobus nejspíš jezdí, ale jen ve všední den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek