LucinkaLLL

Jak se dostanu z ,,NA KNÍŽECÍ" do ,,PALLADIA"?

Nejlepší odpověď
mojitek

nastoupit na metro trasa B stanice Anděl (který je hned u „Na knížecí“)a jet na stanici Náměstí republiky.Je to bez přestupování a trvá to chvilku
Doplňuji:
honza19hk : šalinou?Sis spletl město,ne?

Další odpovědi
cochee

Vrtulníkem.

pusinka50

Co ti není jasného, co ti napsal mojiek???!!?
Hned na Knížecí máš vlez dolů do metra, nastoupíš směr stanice Černý most a vystoupíš na stanici metra „Náměstí republiky“. Vylezeš nahoru a hned nahoře máš náměstí a Palladium…

honza19hk

ale jak ? autem ,metrem, šalinou nebo čím ?

LucinkaLLL

A když vylezu z metra, tak kudy se tam dostanu (z toho Náměstí republiky)?

mojitek

bude to přímo před tebou na dosah-to prostě nepřehlídneš-neboj