Jak se dostanu z Hl. nádraží do Holešovic, jako chodec

Zajímalo by mě jak se dostanu jako chodec z Hl. nádraží do Holešovic, nemůžu to nikde najít. Děkuji.

Odpovědi
petka

Nejrychlejší cesta z hl. nadrazi do Holesovic je metrem. Na hl. nadrazi nastoupite na metro (linka C) a vystoupíte na treti zastavce, kde uz jsou Holesovice. Pesky je to celkem daleko!

Zdroj: www.metroweb.cz

elektrikář

Půjdete od Hl. nádraží, Florenc,Hlávkův most, Holešovická tržnice Dělnickou ulicí, Stanice metra Holešovická a kousek za ní je nádraží.Je to pěkná dálka jel bych tím metrem.

elektrikář

Další možnost je tramvaj. „Nebo to vzít podle kolejí“