qidal

Jak se dostanu v notebooku na webkameru?

Ahoj, nevím jak se dostanu na webkameru v notebooku Acer Aspire 5333. Na skype mi normálně funguje, ale v mých zařízeních jí nemám, v žádné složce jí nemůžu najít. Nevíte někdo co s tím? Díky.
Doplňuji:
Operační systém windows 7. No já myslel, že webka by měla být v mých zařízeních, jako tam jsou tiskárny, myš atd..

Odpovědi
Hamon

A o jaký operační systém jde? Co myslíš tím „má zařízení“?

bububabu

Můj notas Toshiba Qosmio má na leve straně takové vyskakující okénko když tam zajedu myší tak se otevře a můžu spravovat kameru. Nikde nic nemusím hledat… :)