Zlatý

Jak se dostanu tramvají nebo autobusem k hotelu Hesperia Olomouc

Dobrý den příští týden mám jet na školení mám ho v hotelu Hesperia Olomouc vždy když jsem tam jela tak mě na vlakovém nádraží počkala kamarádka a pak mě dovezla přímo k hotelu.Ted se tam musím protože se mnou jede kolegyně a jako doprovod její syn a přítel dopravit k hotelu bud autobusem nebo tramvají můžete mě prosím poradit když vystoupím na vlakovém jak se tam co nejrychleji dostat?děkuji

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Hotel je umístěný v předměstí Olomouce.

Vlakové nádraží: Hlavní nádraží Olomouc

Spoje MHD:
Tramvaj č. 1, 4 a 6, Hlavní nádraží směr Nová Ulice, pak z konečné stanice kus pěšky.

Autobus linka č. 17, Tržnice » Nemilany, výstup na zastávce Slavonín, křižovatka

Autobus linka č. 21, Hlavní nádraží směr Aquapark, výstup na zastávce Centrum Haná

Autobus linka č. 35, Tržnice - Aquapark, výstup na zastávce Centrum Haná

Z autobusu je to blíž než z tramvaje. Autobuy stojí před nádražím.

Další odpovědi:

Zlatý

Nejlepší to bude busem 21 z vlakového a vystoupit na zastáve Centrum Haná.Nemusíte nikde přestupovat,akorát pak kousek pěšky.I tak je to přes celý Olomouc.Hotel Hesperia je přímo naproti Tescu.
Kerberus je ovšem rychlejší,a já neumím tak rychle hledat.Zkusím alespoň poslat mapu,snad se ní vzorientujete.Jsou i vyznačené zastávky přímo u hotelu.

Zdroj: http://www.mapy.cz/#q=hotel%20 hesperia%20olomouc&x=17.236098 &y=49.572689&z=15&d=base_34653 _1

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Vzdělání a práce

Zlatý annas 2415
Zlatý Drap 1488
Zlatý quentos 1219
Zlatý mosoj 643
Zlatý hanulka11 567
Zlatý gecco 564
Stříbrný ivzez 539
Zlatý led 528
Zlatý marci1 491
Zlatý Michal Kole 475

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.