panenka

jak se dostanu na správce souborů

potřebuji poradit jak se dostat na správce souborů.odinsta­lovala jsem icq a jedna kolonka mi tam ještě zůstala protože to mám stáhnuté a je to používané jiným programem můžete mi pomoci.

Odpovědi
machmilan

Neví přesně o co jde, ale ukončit spuštěné aplikace nebo služby se dají ve správci úloh. Přístup k němu je pomocí kombinace kláves ctrl+alt+del, nebo pravým tlačítkem v oblasti hodin nabídka „správce úloh“. Na kartě „procesy“ se dají některé aplikace či služby ukončit.