Zlatý

jak se dostanu do media player

dobrý den potřebuji vědět jak se dostanu do media player kde se mi po stáhnutí zapnou filmy.dnes jsem si chtěla stáhnout jeden film a ukázalo se mi že už je stahlý v počítači.(zřejmě tam již byl uložen od prvních majitelů)ráda bych se na to podívala popřípadě vymazala prosím o radu jak na to děkuji
Doplňuji:
Miroslave já jsem dala uložit ale jak jsem dala uložit a vybrala složku ukazuje se mi žejiž to je stahlé.ale na počítači to nemůžu najít napadlo mě jedině že v tom media player zmáčnout file a tam to zkusit vyhledat ale nevím jak na to víš?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Ach jo, podle toho co jsem už tady četl, ty jsi nenapravitelná :D Už ti tady někdo radil, že máš při stahování vždy použít uložit a tam ti to i ukáže kam to chceš uložit.
Nyní ti nezbývá nic jiného, než start-hledat a tam si určíš co chceš ledat. Zadej všechny obrázky, video pak zadej jen video. Ještě bych doporučil možnosti a zaškrtni skryté složky, aby to hledalo všude.
Jinak na vyhledávání wmp nemá s tím nic společného.
Až ti to najde všechna videa, máš možnost vybírat které to je.

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

Zlatý

Miroslavst

Jenže pokud zmáčkeš ve wmp file, je to samé, jako když dáš soubor-otevřít.... pokud nevíš kde to je, musíš hledat.
Další možností je zkusit znovu stáhnout, ale uložit jinam-do jiné složky.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 950
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.