FOG

Jak se dostane ovocny plod do lahve?

Jiz tu byla otazka ohledne lodi apod. v lahvi,ktere se skladaji z malych casti.Jak se tam dostane napr. velka hruska v lahvi se slivovici.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Malý plůdek, který se vejde hrdlem do lahve se nechá v té lahvi vyrůst.

Další odpovědi
Itter

Spodem – Hrušku vloží dnem, které pak přilepí k lahvi. Dnes to jde udělat tak dobře, že lepení není poznat.

hanulka11

Myslím si také, že se na malý plod navlékne láhev a ovoce prostě v lahvi vyroste. Podívejte se jak jsou lidé vynalézavý

http://www.xte­en.cz/krasa-zdravi/3684-farmar-ktery-se-nudil

JanyOK

Podle toho jak jsme to jako děti dělávaly – dát malý plod do lahev , tu upevnit na strom, aby nespadla a čekat až plod vyroste,tak jsme „tvarovaly“ v malých lahvích i okurky, jejich tvar byl stejný jako tvar lahve.

venkovan

Je to sice pracné, ale hruška se rozdělí na jednotlivé buňky a potom v lahvi se vše složí zpět. když se to nepovede (dost často) tak potom to není hruška se slivovicí, ale už jen hruškovice