Avatar uživatele
FikeCZ

Jak se dostane film na internet?

Divam se na nějaky piratske reklamy .a napadlo mne…Jak se vlastně nějaký film dostane na internet? ( Nepočitejme ted kameru v kine) tak jak?Tipek si koupi origoš dvd a nahraje to na internet??Ale zase proč?on za to da prachy a zadarmo to da na net??…Opravdu ted nevim tak jak to je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, Syd před 4571 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Michal Kole

Použije program nějaký program na převod DVD do AVI, MKV,MP4 a pak ten soubor uploaduje na nějaké úložiště jako je např. české uloz.to nebo světové rapidshare a odkaz dá na nějaké warez forum.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
DDarent

většinou to ty lidi (hackeři) stahujou přípo z originální stránky, kde se to kupuje, a pak to daj na net, třeba comeback díly, který eště nejsou ani potvrzeý, už tam najdete!!! pokud to někdo koupí a dá třeba na to ulož to, tak na tom vydělá, protože pokud to stáhne hodně lidí, tak za to dostane prachy!!!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Terryle

No já ze svýho pohledu můžu říct, že mi o prachy fakt nejde. Když si film koupím, tak si ho kupuju pro sebe a vydělat už na něm nechci. A pokud mám pocit, že se někomu bude hodit nebo líbit, tak ho pak na ten net ráda nahraju zadarmo. Jindy zase stahuju a jsem ráda, že to tam někdo podobně jako já nahrál. Prostě příspěvek k dobru lidstva – podobně, jako se dělají zadarmo titulky k novejm dílům seriálů. Trávíte u toho hodiny, spolupracujete s dalšíma lidma… ale chtít za to prachy, to mě nikdy nenapadlo.

DDarent: s tím placením od uloz.to si jsi jistý? Odkud to víš? Slyším o tom poprvé…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Syd

No jo, ale jak se na internet dostane film, kterej ještě na DVD nevyšel?

před 4571 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek