FikeCZ

Jak se dostane film na internet?

Divam se na nějaky piratske reklamy .a napadlo mne…Jak se vlastně nějaký film dostane na internet? ( Nepočitejme ted kameru v kine) tak jak?Tipek si koupi origoš dvd a nahraje to na internet??Ale zase proč?on za to da prachy a zadarmo to da na net??…Opravdu ted nevim tak jak to je?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Použije program nějaký program na převod DVD do AVI, MKV,MP4 a pak ten soubor uploaduje na nějaké úložiště jako je např. české uloz.to nebo světové rapidshare a odkaz dá na nějaké warez forum.

Další odpovědi
DDarent

většinou to ty lidi (hackeři) stahujou přípo z originální stránky, kde se to kupuje, a pak to daj na net, třeba comeback díly, který eště nejsou ani potvrzeý, už tam najdete!!! pokud to někdo koupí a dá třeba na to ulož to, tak na tom vydělá, protože pokud to stáhne hodně lidí, tak za to dostane prachy!!!

Terryle

No já ze svýho pohledu můžu říct, že mi o prachy fakt nejde. Když si film koupím, tak si ho kupuju pro sebe a vydělat už na něm nechci. A pokud mám pocit, že se někomu bude hodit nebo líbit, tak ho pak na ten net ráda nahraju zadarmo. Jindy zase stahuju a jsem ráda, že to tam někdo podobně jako já nahrál. Prostě příspěvek k dobru lidstva – podobně, jako se dělají zadarmo titulky k novejm dílům seriálů. Trávíte u toho hodiny, spolupracujete s dalšíma lidma… ale chtít za to prachy, to mě nikdy nenapadlo.

DDarent: s tím placením od uloz.to si jsi jistý? Odkud to víš? Slyším o tom poprvé…

Syd

No jo, ale jak se na internet dostane film, kterej ještě na DVD nevyšel?