bolak

Jak se dostalo Znojmo do rakouské ligy? :O

Promiňte mi jestli se ptám hloupě, ale mohl by mi někdo ve stručnosti v několika řádcích zde shrnout, jak a proč se HC Znojmo dostalo do Rakouska a proč nehraje u nás? Zřejmě jsem poněkud zaspal, protože tohle mi opravdu uniklo a koukám na to jako blázen.

Nejlepší odpověď
Reuef

Rakouska EBEL liga neni jen rakouska ale mezinarodni..jsou tam tymy z Madarska Slovinska…a Znojmo uz nebylo spokojeny v 1.lize protoze tady nemelo o co hrat – na dva nejvetsi favority nemelo a dostat se v Cesku pres baraz do ELH je nesmysl…tak zvolili rakouskou EBEL ktera bude atraktivnejsi jak pro divaky tak pro sponzory tak pro hrace kdyztak si projdete jejich stranky

Zdroj: http://www.hcor­li.cz/