redy

Jak se dostal k těm závěrům?

jen tak pro zábavu.

  1. Postavičky ze Simpsonů mají každá na rukách čtyři prsty. Bůh jich má ale pět.
  2. Během svého života vyprodukujete tolik množství slin, že by to zaplnilo dva plavecké bazény.
  3. Průměrný člověk stráví za život tři roky na záchodě.
  4. Antidaktofóbie je strach, že vás šmíruje kachna. Bože…
  5. Co je nejvíce kradenou knihou všech dob? Bible!

Všechna fakta jsou převzána z webu Spy.cz, kde najdete i další perly.

Nejlepší odpověď
ReHu

Ještě,že tě tady máme.
Bez těchto info bych to do rána nevydržela.

Další odpovědi
Kostka0

V tom případě se na ten web hnedka mrknu! Ty odpovědi jsou zajímavé…:-D
Doplňuji:
A jsou skutečně pravdivé!

gecco

Všechno tohle koluje už nějakou dobu na webu – prostě si nějaký srandista dal tu práci, aby vypsal některá zajímavá ´data´…
😉
Mimochodem – podle bodu 3. su hrubě ´nadprůměrný´…
A ten strach ze šmírování kachnou editor Spy asi blbě opsal, řekne se to anatidaefobie…
;-D

anonym

Zajímavé to sice je,ale nesmí se tomu až zas tolik věřit.

redy

No to právě nevím ReHu, jestli bys to vydržela do rána.
Právě proto to dávám teď- co kdyby 🙂