Lucimia

Jak se dokopat ke cvičení?

Nemám dost pevnou vůli. Tlustá nejsem, na výšku 155 cm vážím asi 48 kg, takže normální postava. Problém je v tom, že mám postavu jablko a tudíž se mi většina ukládá v břiše a na zadku skoro nic. Jsem takový váleček..:) Chtěla bych si zpevnit postavu, chodím jednou tydně cvičit na aerobic, hodinu a půl, ale zjišťuji že to nestačí… Ale doma se nedonutím. Taky nevím jak cvičit, jak se zahřát, abych spalovala? Už se těším až budu moct vyrazit na kolo. Kdo má zkušenosti se cvičením doma a jak cvičí?

Odpovědi
dagry

Haháá tak tos mě pobavila. Právě před chvílí jsem psala kamarádce, od které jsem si koupila Ab Rocket, že mi tu doma leží a ukládá se na něm prach. Každý večer se na něj dívám a říkám si, že bych se měla už konečně odhodlat, ale bohužel zůstane vždycky jen u toho dívání. Má pevná vůle je úplně na bodu mrazu ☹