veverka001

Jak se dobře starat o zvíře – psa?

Nejlepší odpověď
terry

To je otázka na celou knížku.

Další odpovědi
hanulka11

Hlavně si uvědomit včas, že pes není hračka, musíš mu věnovat svůj čas, vychovat ho, být na něj důsledná, ale mít ho ráda, dobře ho krmit, jakmile bude mít bolístku jít s ním včas k veterináři . Jo je to zápřah, ale odvděčí se ti svou oddaností.

tom004

Zapomeňte,že je to zvíře a zacházejte s ním alespoň tak,jako sama se sebou,nebo se svou rodinou. Raději ještě lépe, zaslouží si to.

panenka

Zde v odkaze se dovíš vše

Zdroj: http://lusyka­.blog.cz/0806/jak-se-starat-o-psa

Fly

Už od šteniatka s ním trávte veľa času, naučte sa ho vznímať, vznímať to, čo vám mlčky „hovorí“. Správajte sa k nemu ako k sebe rovnému, psy sú veľmi inteligentný. To, že je pes malý neznamená, že nepotrebuje pohyb. S jedlom to nepreháňajte, ale zase nešetrite. Platí, že na psovi sa nešetrí, a tak sa nebojte priplatiť za drahšie krmivo, kvalitnejšie vodítko, lepší peliešok, vhodnješie hračky… nezabúdajte tyčinky na čistenie zúbkov, rôzne dobrôtky a výcvik. Pes potrebuje, aby sa mu neikto venoval a spraví pre vás čokoľvek. Nezanedbávajte ho.. A kúpte si o nich knihu – ako tu už niekot písal.

specialist

Určitě doporučuji navštívit webovou stránku www.psiplemena.org

Zdroj: www.psiplemena.org