Avatar uživatele
dudu

Jak se do lesa volá, tak se z něho ozývá?

Opět jsem se dostal do sporu s UPC, tentokrát kvůli jejich bezohledného postupu při řešení připomínek k jejich službám. Neplnění smluvních podmínek jsem pochopitelně ihned reklamoval, ovšem o výsledku si nedělám iluze, neboť ze zkušenosti vím, že zákazník je u této společnosti pouhý mušinec na jejim logu.
Hledám proto způsob jak je potrápit, avšak současně mám určité pochybnosti o dostatečné účinnosti zamýšleného postupu – po odkoupení bytu od družstva asi 10 roků bydlíme v domě ve společném vlastnictví, takže součástí bytu je v našem patře /spolu se sousedem/ rovněž chodba. A právě zde má UPC instalovánu skříň s jejich kabelovými rozvody. Ta zde svým způsobem překáží a omezuje přístup např. při stěhování nábytku. Bylo by podle vás efektivní udeřit na ty pacholky v tom smyslu, že už léta bezesmluvně užívají soukromý majetek a tudíž by vlastníkům měli hradit určitý nájem ve finanční nebo jiné podobě?
Připomínám, že spolu se sousedem nemíníme zbohatnout, ale jen reagovat na obstrukce molocha jménem UPC!!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3369 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek