Beer4Real

Jak se dnes cítíte? :)

rychle napište že tu otázka už byla :D
Chci vaše pocity ze dneška ne rok staré
Doplňuji:
Jsem rád že většina z vás se cítí báječně, tak ať vám to vydrží i nadále a přeji Krásný Víkend :)

Nejlepší odpověď
Deli

Nic moc, prší tady

Chybí mi ještě odpověď jinak… napsala bych unaveně. Mám holčičku v nemocnici, kvůli těhotenství tam s ní nemohu být, ale naštěstí je tam manžel. Bez nich je to tu smutné, dlouhé… pořád něco dělám, abych se zaměstnala, moc toho nenaspím… takže jsem neveselá, unavená.

Další odpovědi
anonym

Dám Kafe, natáhnu nohy :)

A k tomu platí i ostatní možnosti a ještě bych nějaké mohla přidat! Náramně se mi povedlo poprvé vyráběné kysané zelí do sklenic, v lednici mám od souseda zabité jedlé zvíře, calvados a slivovice se zdají být také vydařené, přestalo mě bolet uskřípnuté rameno, fena brzy bude rodit, zítra jdu na výlov obecního rybníku (s občerstvením), dnes možná vyrazím do hospůdky, dostala jsem pozvání na Mikulášský koncert (do Amsterdamu) a ještě moc fajn věcí mám a očekávám…:)))

quentos

Dám Kafe, natáhnu nohy :)

jak se člověk může cejtit druhej den po firemní pitce? no comment :{)>
ale furt jsem na tom stokrát líp než můj australskej kolega, na rozdíl od něj jsem to nepřehnal :{)>

hanulka11

Dám Kafe, natáhnu nohy :)

Doplňuji:
Od rána v jednom kole, takže nyní dám to kafe – jinak mám prima den – vše jde jak má ,tak jsem spokojená

Damiana

Pompézně

To slovo se mi móóc líbí. Dobrej tah.:-)
Teď jsem dorazila, pracovní den zakončen dost úspěšně – dokonce na několika „frontách“. Manžel si „troufl“ mi sám vybrat a koupit nové profesionální taneční botky, takže je hned večer prubnu. Strefil se naprosto přesně – co do typu tak i do velikosti, takže radost fakt nejen za snahu. Snad vydrží do rána. (Ty boty!:-))

Drap

Báječně

Cítím se stále báječně a když ne, tak si takovou náladu hned navodím.

BANAN93

Dám Kafe, natáhnu nohy :)

anonym

Báječně

Doplňuji:
Úžasně, skvěle, bezvadně, tak jako každý den. Navíc je venku hezký podzimní den.

manon

Dám Kafe, natáhnu nohy :)

Doplňuji:
…a možná i zapomenu, že mne někdo naštval :)

štamgast

Dám Kafe, natáhnu nohy :)

Po dlouhém pracovním týdnu následuje páteční odpoledne, pro mě „předehra“ soboty. Budu relaxovat u počítače, hledat si nové informace, brouzdat po odpovědích a mnoho dalšího. Akorát mne dnes ráno začalo bolet v krku a furt musím dělat takové to ehm, však to znáte.

Bublinnka

Nic moc, prší tady

U nás prší, dávám si kafe, jsem unavená, ale nevím z čeho, prostě takový ospalý den.

bolak

Pompézně

Nad kočku.

M.

U vás prší? u nás ne!

Doplňuji:
Také chci déšť :(
Jinak má odpověď mi tam jinak nepasuje – Moc slavně to tedy nevypadá, je mi děsně.:)

Teky

Pompézně

Shizuka

Báječně

Doplňuji:
Dneska mi zase jede stránka s online Avatar: the Last Airbender :D
takže jdu shládnout druhou knihu juhu :D

Poklička

Báječně

terry

Úžasně

Terka88

Dám Kafe, natáhnu nohy :)

sevos

U vás prší? u nás ne!

pizlicka

Dám Kafe, natáhnu nohy :)

ospale,jak na podzim.