bolak

Jak se dle etikety bere, když se někomu na nudapláži přihodí erekce?

Je to faux-pas?

Nejlepší odpověď
led

Erektívne činný pán nenápadne zlikviduje stopy svojej slabosti a umyje sa.
Podľa etikety nikto nereaguje. Nikto nič nevidel, nikto nič nepočul.
Na nuda pláž sa chodí opaľovať a nie dívať na erotiku. A tí druhí, sexuchtiví a diváci na nuda pláž nepatria.

Další odpovědi
LysoňXXX

Když při tom nekoukáš na malé chlapečky a holčičky, tak bych to zas tak extra neřešil.. To se může stát kdekoliv.. Na poště, v restauraci, v parku, v MHD atdatd..

zjentek

jako veselá příhoda, nikdy zdravý by z toho neměl smutnit, i kdyby to vypadalo moc smutně

MK44

Mno, dle etikety…přijde na to. Není-li dáma žádostiva, tak to nevidí. Je-li žádostiva, tak dělá, že to nevidí. A ví-li, že žádostiva zůstane, ztropí povyk a vyvolá všeobecné pohoršení.....
A faux-pas? Nastává, když dáma dělá, že nic nevidí, ale erekce se ne a ne přihodit.

Michal Kole

Biologicky je to naprosto normální.

arygnoc

okolie to skôr pobaví.
alebo privedie na iné myšlienky.