Avatar uživatele
dagry

Jak se díváte na výskyt kruhů v obilí ???

Myslíte si, že je to práce dobrých českých ručiček či ne?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, anonym, Losos, kapka, PostApMan, iceT před 5016 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

mnohdy s uzasem,neco tak dokonaleho snad nemohl vytvorit clovek.nebo snad ano?je pravda,ze zlate ceske rucicky zvladnou hodne.nebo je to prace z „vyssich sfer“?tot otazka. ve filmu znameni to nic pekneho nebylo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PostApMan

Možnost existence mimozemšťanů nevyvracuju – nýbrž se s teorií mimozemšťanů ztotožňuji, přeci jenom ve vesmíru je víc jak miliarda slunečních soustav – těžko bychom byli ve vesmíru sami. Ale aby nám dělali kruhy v obilí? To určitě :D Pokud by nás přišli navštívit tak buď tak abychom o tom věděli a setkali se s námi a nebo tak abychom o tom neměli tušení (nebo jenom „přátelé“ v Area 51 :D ) Věřím že je to jen výplod někoho kdo se extrémně nudí a nebo žádá o pozornost které se mu nedostává.

Na internetu je stovky způsobů jak takové kruhy udělat – zvládne to i šestileté dítě.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

… musim reagovat : jsou „kruhy v obili"trapne napodobeniny a jsou skutecne kruhy v obili,ktere nejsou jen priplacnutim stebel k zemi,atd…
…nedovolil bych si tvrdit,ze "nejake obrazce v obili“ by extra ter. nedelali – jenom proto ze MY to nechapeme…
Nedokazeme pochopit jednani jinych lidi(treba i sousedu např.),natoz abysme pochopili zcela odlisne tvory z jine planety a na jinem vyvojovem stupni…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Nemyslím si že kruhy v obilí dělají zlaté české ručičky,protože kruhy v obilí nevznikly jen u nás,ale po celém světě..Já na UFO věřím,protože si myslím že nejsme v celém vesmíru sami..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Já to prostě nevím.Hlavně to bude dílo lidí,důvody nejrůznější.
Moc bych se divil,kdyby E.T. přiletěl bůhví odkud, a neměl by na práci nic jiného,než dělat kruhy v ječmeni.Potmě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

To nechávám ostatním. Mám ale takovou vzpomínku. : Byla jsem na táboře a byli strašný horka. Bohužel se 5km od tábora oběvili tyto kruhy v obilí. Byla to tam točit i Nova. A tak vedoucí nenapadlo nic jinýho než jít pěšky v největším horku kouknout se na ty kruhy. Dospělí měli zážitek a my děti jsme byli znuděný a naštvaný, že jsme radši nešli k vodě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dobrý den.Pán Ježíš řekl v Božím Slovu v Novém
Zákoné:že v posledních časech se budou dít znamení na nebi i na zemi.---ZAJ-PO

Zdroj: bible---nový zákon

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek