dagry

Jak se díváte na výskyt kruhů v obilí ???

Myslíte si, že je to práce dobrých českých ručiček či ne?

Nejlepší odpověď
iceT

mnohdy s uzasem,neco tak dokonaleho snad nemohl vytvorit clovek.nebo snad ano?je pravda,ze zlate ceske rucicky zvladnou hodne.nebo je to prace z „vyssich sfer“?tot otazka. ve filmu znameni to nic pekneho nebylo.

Další odpovědi
PostApMan

Možnost existence mimozemšťanů nevyvracuju – nýbrž se s teorií mimozemšťanů ztotožňuji, přeci jenom ve vesmíru je víc jak miliarda slunečních soustav – těžko bychom byli ve vesmíru sami. Ale aby nám dělali kruhy v obilí? To určitě :D Pokud by nás přišli navštívit tak buď tak abychom o tom věděli a setkali se s námi a nebo tak abychom o tom neměli tušení (nebo jenom „přátelé“ v Area 51 :D ) Věřím že je to jen výplod někoho kdo se extrémně nudí a nebo žádá o pozornost které se mu nedostává.

Na internetu je stovky způsobů jak takové kruhy udělat – zvládne to i šestileté dítě.

mojitek

… musim reagovat : jsou „kruhy v obili"trapne napodobeniny a jsou skutecne kruhy v obili,ktere nejsou jen priplacnutim stebel k zemi,atd…
…nedovolil bych si tvrdit,ze "nejake obrazce v obili“ by extra ter. nedelali – jenom proto ze MY to nechapeme…
Nedokazeme pochopit jednani jinych lidi(treba i sousedu např.),natoz abysme pochopili zcela odlisne tvory z jine planety a na jinem vyvojovem stupni…

Džanička

Nemyslím si že kruhy v obilí dělají zlaté české ručičky,protože kruhy v obilí nevznikly jen u nás,ale po celém světě..Já na UFO věřím,protože si myslím že nejsme v celém vesmíru sami..

anonym

Já to prostě nevím.Hlavně to bude dílo lidí,důvody nejrůznější.
Moc bych se divil,kdyby E.T. přiletěl bůhví odkud, a neměl by na práci nic jiného,než dělat kruhy v ječmeni.Potmě.

iwetax

To nechávám ostatním. Mám ale takovou vzpomínku. : Byla jsem na táboře a byli strašný horka. Bohužel se 5km od tábora oběvili tyto kruhy v obilí. Byla to tam točit i Nova. A tak vedoucí nenapadlo nic jinýho než jít pěšky v největším horku kouknout se na ty kruhy. Dospělí měli zážitek a my děti jsme byli znuděný a naštvaný, že jsme radši nešli k vodě.

anonym

Dobrý den.Pán Ježíš řekl v Božím Slovu v Novém
Zákoné:že v posledních časech se budou dít znamení na nebi i na zemi.---ZAJ-PO

Zdroj: bible---nový zákon