mosoj

Jak se díváte na únik ropy po cca 45 dnech ?

Dnes oznámila společnost BP, že se opět nepodařilo zastavit únik ropy. Před 37 dny jsem vyslovil názor, že by se zastavení úniku měla věnovat ze strany vlád zemí kterých se to týká větší pozornost. Už tehdy se vědělo o zanesení ropy golfským proudem do všech možných a nemožných končin.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-jake-bude-leto-a-cely-letosni-rok
Týdny plynou a vlády čumí. Proč se nepoužije vojenská technika. To ji mají jenom k zabíjení ? Nemluvím přímo o jaderném výbuchu !! Kdyby to neodnášela flóra a fauna tak to bych to těm amíkům přímo přál !!

Doplňuji:
Kropítko, na ty teploty se již těším !!

Nejlepší odpověď
anonym

PRŮSER,který bude nedozírný.On už je,ale skutečná skutečnost se nesdělí.Lidé by to neunesli.

Další odpovědi
ReHu

Myslím, že únik je stějně větší, než se veřejnosti sděluje a že se pro odstranění závady nedělá vše, co by se dalo.
Je to prostě síla.

fortin

Děsí mě to. Katastrofa ze strany lidí. Pomalá smrt. Žádný náraz komety do Planety. Ani žádná pomoc od nějakých ufonů nebo bohů. Vše je již sečteno!
Není snad v Bibli jasně psáno, že ke konci bude moře zbarvené krví?

oskar

To je hrozná katastrofa.Z moř­ského dna těžit ropu by měli zakázat.

anonym

Vse me vytaci ke zlobe,od kaceni pralesu az po tu ropu a tisic veci mezi tim.Nechteji slyset jak priroda narika-chteji jen prachy za cenu planety!