Jahoda

Jak se díváte na tzv. styl EMO?

Dobrý večer.

Jak se na tento styl díváte Vy? Přijde Vám to normální, nebo naopak přes čáru? Jsou vaše děti posedlé stylem EMO? Ne, že by mě to nějak zvlášť zajímalo, ale čím dál více mládeže se zajímá o tento styl. Podle mého – mně se to moc nelíbí. Mají na sobě mnoho doplňků mnoha barev, takže jsou tak barevní, že jim to mnohdy ani neladí. Jsem zastáncem hesla „V jednoduchosti je krása.“. Neznamená to ale, že na sobě budeme mít co nejméně ošacení. Prostě se normálně obléknout, aby nám oblečení i s doplňky ladilo a nebýt přeplácaní.

Jak se Vám tedy tento styl líbí?

Díky za odpovědi a hezký zbytek večera 🙂
Doplňuji:
Někteří mě zřejmě špatně pochopili – Nekritizuji je. Mají právo nosit to, co chtějí. Je to čistě jejich rozhodnutí. Otázka zněla, jak se to líbí Vám a jaký na to máte názor 🙂

Jak zde zaznělo, ani já nepoznám, zda jde o kluka či holku. Kluci se taky malují a pod těmi jejich ofinami to poznat nejde 🙂

Tolik pro objasnění, abyste si nemysleli, že někoho soudím podle oblečení. To ne 🙂

Nejlepší odpověď
ten který je

Je to generační názor.Já říkám at si chodí jak chtějí.Když jsem byl mladý,tak mně také starší generace kritizovala.Tak bylo,tak je a tak bude.

Další odpovědi
bigbít

Nikdy jsem emo nebyla a jde to tím pádem mimo mne…když je takto vystylizovaný někdo kolem mne, tak si ho prohlédnu, ale je to pro mne prostě jenom jinak oblečený člověk, takže ikdyž je to rocker, hoper a já nevim, co ještě, tak mně spíš udivuje, že si s tím někdo dává takovou práci…

Terryle

Mně osobně se to hodně nelíbí, přijde mi to těžce umělé, což mi nesedí. Ale ať si každý nosí, co je mu libo. Jen mě dost uvádí do rozpaků, když potkám emo-dítě, u kterého se nepozná, jestli je to kluk nebo holka… :)

anonym

Žádná móda mi nevadí,taky proč,co mně trošku bere je fakt,jak jsou lidé přelehce zmanipulovatelní. Bác – a všichni jako ovce nosí třeba džíny,které by si na sebe nevzal ani
bezdomáč.
Až jednou někdo šikovně podá a vysvětlí důvody,
bude si spousta lidí mazat hlavu vlastními exkrementy.Aby byli „IN“.

led

Je to určitý spôsob ako vyjadriř svoj názor na seba, okolie, život

verka

Nese to každá doba a vzhledem k tomu, že už toho bylo dost, tak to další vymyslet musí obsahovat všemožné i nemožné. Osobně se mi to nelíbí.

hanulka11

Jsou mladí, tak ať si to užijí- já byla taky výstřední a bavilo mě to provokovat. Nikoho nekritizuji.