RyuzakiKate

Jak se díváte na trend „přátelé s výhodami“?

Neboli „friends with benefits“?
Na stránkách pro ženy a dívky se s tím člověk setká poměrně často, tak by mě zajímalo, jaký je váš pohled na věc…

Nejlepší odpověď
Drap

Je to sice velice módní, ale osobně se domnívám, že toto řešení má více nevýhod než výhod.

Další odpovědi
Anuket

Zkušenost s tím mám a je to fajn. Spojení příjemného s užitečným – máš s kým chodit do kina, na diskotéky, ale i do postele a máš se „na co těšit“ – když není na obzoru ideální partner. Ze zkušenosti můžu říci, že to jednou buď skončí (buď si jeden z nich někoho najde, nebo je to z jedné strany platonická láska, se kterou druhý nepočítal a praskne to) a nebo se z toho stane plnohodnotný vztah. Aktuálně mám „nějaký ten pátek“ úžasného muže a přítele a když se kouknu na začátky, tak to byl vlastně také takový ten… „úlet přátel s výhodami“ trvající několik měsíců. 🙂

redy

Lidi maj málo času aby stráceli čas 🙂
A přátelé s výhodou jsou zlatej důl,tak nějak to je co stím ------ :D

quentos

no cožpak o to, pěkné to sice je, ale je to jak dort bez šlehačky. Asi dvakrát jsem to zažil; nespornou výhodou je, že danou kamarádku poznám ještě z jiné stránky – té nejtajnější – a máme k sobě pak ještě blíž. Ovšem na druhou stranu je třeba si uvědomit, že se daní přátelé pouštějí na tenký led. Může to naopak mít za následek rozpad jejich přátelství – místo aby k sobě měli poté blíž, stane se občas opak.

Matthew

Taky jsem to už okusil :) Nejdřív to vypadalo v pohodě. Vše klapalo, i okolí to o nás vědělo. Nakonec jsem o kamarádku kvůli tomu přišel :( asi se dostavily výčitky, takže tady se určitě nejednalo o „relationship without remorse“ tedy o vztah bez výčitek. Radši jenom dobrá kamarádka bez výhod, než s výhodami a jednou pro vždy o vše přijít :)

Orange

Přijde mi to jako hovadina. Nikdy bych do toho nešel.