Avatar uživatele
mosoj

Jak se díváte na svůj automobil ?

Máte ho jako sloužící a v dnešní době užitečný dopravní prostředek, nebo si s ním
zvyšujete svoje EGO ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? annas, Jahoda, aramah, rynek878, pekynka, straširybka před 5026 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Na svůj vůz se dívám jako na mého sluhu!Dost placeného! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

Ne ,ne,já ho mám aby mne dovezlo tam a zase zpátky,používám ho,abych nemusel používat autobus či vlak,o zvyšování ega mi nikdy nešlo,to bych musel mít věk tak 25 let a auto Ferrari.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nikdo si nepřizná tu možnost č.2.
Natož to ventilovat veřejně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Používám ho hlavně k podnikatelským učelům,tak mi vlastně musí sloužit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Naše auto jsem vybírala já, takže jsem musela mít autíčko hezké. Jestli mi zvyšuje EGO? To nevím. Určitě ho ale nemám k chlubení apod. Používám ho pro mojí práci, kterou mám daleko, takže je to můj dobrý sluha. Jsem ráda, že ho mám, protože bez něj by bylo velmi komplikované se někam dostat. Obzvláště do té práce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kvikal

mně stačí k EGU jen to když se dostanu s naší početnou rodinkou na přední sedadlo a je mi jedno jestli to je škodovka nebo luxusní vozítko … důležité je, že dojedu kam potřebuju

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2173 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
brunette

Tak já ho neberu jen jako auto které mě má odvízt z místa A do místa B,ale jako auto s duší:-)

před 4935 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
straširybka

můj peugeot 406 z roku 92 mi fakt nic nezvyšuje, spíše naopak, když mám jet k zákaznici, stydím se za něj, ale hlavně, že se tam dostanu. mám navíc automat, protože manuál je na mne moc složitý :D

před 5013 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek