mosoj

Jak se díváte na svůj automobil ?

Máte ho jako sloužící a v dnešní době užitečný dopravní prostředek, nebo si s ním
zvyšujete svoje EGO ?

Nejlepší odpověď
anonym

Na svůj vůz se dívám jako na mého sluhu!Dost placeného! 🙂

Další odpovědi
rynek878

Ne ,ne,já ho mám aby mne dovezlo tam a zase zpátky,používám ho,abych nemusel používat autobus či vlak,o zvyšování ega mi nikdy nešlo,to bych musel mít věk tak 25 let a auto Ferrari.

anonym

Nikdo si nepřizná tu možnost č.2.
Natož to ventilovat veřejně.

oskar

Používám ho hlavně k podnikatelským učelům,tak mi vlastně musí sloužit.

Jahoda

Naše auto jsem vybírala já, takže jsem musela mít autíčko hezké. Jestli mi zvyšuje EGO? To nevím. Určitě ho ale nemám k chlubení apod. Používám ho pro mojí práci, kterou mám daleko, takže je to můj dobrý sluha. Jsem ráda, že ho mám, protože bez něj by bylo velmi komplikované se někam dostat. Obzvláště do té práce.

kvikal

mně stačí k EGU jen to když se dostanu s naší početnou rodinkou na přední sedadlo a je mi jedno jestli to je škodovka nebo luxusní vozítko … důležité je, že dojedu kam potřebuju

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

brunette

Tak já ho neberu jen jako auto které mě má odvízt z místa A do místa B,ale jako auto s duší:-)

straširybka

můj peugeot 406 z roku 92 mi fakt nic nezvyšuje, spíše naopak, když mám jet k zákaznici, stydím se za něj, ale hlavně, že se tam dostanu. mám navíc automat, protože manuál je na mne moc složitý :D