Jak se díváte na současné filmy?

Já čímdále víc tíhnu ke starším filmům.Ted jsem viděl třeba dobrý film z 80. let horor toxické děti a byl dobrej nebo film řidič ze 70. let a taky dobrý.Současný filmy , co točeji ted jsou takový rychlokvašky o ničem,herci nekvalitní, kamera ubohá, tak nevím.Co vy si o tom myslíte?

Odpovědi
Nevíteto?

Naposledy jsem se dívala na film Zkouška z roku 2009 a bavilo mě to 🙂, ale líbí se mi hodně třeba Forrest Gump, Šestý smysl, Smažená zelená rajčata, Lék (1995), Dobrý Will Hunting a to je snad všechno z 90 let 🙂

Elen5105

Jak který film. Některé nové jsou pěkné, ale některé stojí za nic.