petra15

Jak se díváte na obchod se strachem ? (Pojistovny)

Nejlepší odpověď
Drap

Pojišťovna prodává snad jako jediný prodejce zboží, které právě nepotřebujeme. Pokud se však přihodí něco nemilého , tak bývá pojišťovna všem velmi dobrá. Každý se musí rozhodnout sám, zda chce , či nechce koupit.
Osobně by mně nikdo nepřesvědčil, abych si koupil třeba sedlo na koně, když žádného nemám.

Další odpovědi
vertigo

Vyděsit – a nabídnout řešení, je prozatím dobře fungující model nejen u pojišťoven.
Přesunout část svých prostředků v naději, že o ně nepřijdete, lze téměř kamkoli.
Od štrozoku, zlata, Sportky až po pojištění. Život je jedna velká loterie.

Pepa25

IMHo to není obchod se strachem, ale naopak s jistotou. Ještě jsem neviděl žádnou reklamu pojištovny, ktará by děsila, ale naopak skoro všechny uklidňují: kupujete si jistotu, klid. A kdo by nechtěl být v pohodě? 🙂
S pojištění jako takovým nemám problém, nelíbí se mi ale některé produkty a pojišťováci, kteří mají nepřiměřené provize, např. na investičním životním pojištění a tak nabízejí nevýhodné produkty, aby vydělali hlavně oni … Osobně pojistku vždy uzavírám, jen u prověřeného makléře, kterého znám léta …

ivzez

Nelíbí se mi a nepodporuji jej
(nemám žádné pojištění).

mosoj

Je to asi měsíc. Rána a přední sklo vyštíplé. Ve smluvní opravně opraveno do druhého dne. Cena opravy 12 000 Kč ( spoluůčast 500 Kč). Cena pojištění 280 Kč /rok.

Pojištění rodinného domku mně dává při současném počasí jistotu a ne strach.
Máš představu co stojí dnes nová střecha.

Nohy ani genitál pojištěný mít nemusím.