Avatar uživatele
petra15

Jak se díváte na obchod se strachem ? (Pojistovny)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, ivzez, zzzzz, anonym, gagaga před 3585 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Pojišťovna prodává snad jako jediný prodejce zboží, které právě nepotřebujeme. Pokud se však přihodí něco nemilého , tak bývá pojišťovna všem velmi dobrá. Každý se musí rozhodnout sám, zda chce , či nechce koupit.
Osobně by mně nikdo nepřesvědčil, abych si koupil třeba sedlo na koně, když žádného nemám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
vertigo

Vyděsit – a nabídnout řešení, je prozatím dobře fungující model nejen u pojišťoven.
Přesunout část svých prostředků v naději, že o ně nepřijdete, lze téměř kamkoli.
Od štrozoku, zlata, Sportky až po pojištění. Život je jedna velká loterie.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Pepa25

IMHo to není obchod se strachem, ale naopak s jistotou. Ještě jsem neviděl žádnou reklamu pojištovny, ktará by děsila, ale naopak skoro všechny uklidňují: kupujete si jistotu, klid. A kdo by nechtěl být v pohodě? 🙂
S pojištění jako takovým nemám problém, nelíbí se mi ale některé produkty a pojišťováci, kteří mají nepřiměřené provize, např. na investičním životním pojištění a tak nabízejí nevýhodné produkty, aby vydělali hlavně oni … Osobně pojistku vždy uzavírám, jen u prověřeného makléře, kterého znám léta …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Nelíbí se mi a nepodporuji jej
(nemám žádné pojištění).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Je to asi měsíc. Rána a přední sklo vyštíplé. Ve smluvní opravně opraveno do druhého dne. Cena opravy 12 000 Kč ( spoluůčast 500 Kč). Cena pojištění 280 Kč /rok.

Pojištění rodinného domku mně dává při současném počasí jistotu a ne strach.
Máš představu co stojí dnes nová střecha.

Nohy ani genitál pojištěný mít nemusím.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání