Kepler

Jak se díváte na Bolka Polívku dnes, když je už za zenitem?

Nepodezřívejte mě prosím za lobbistu svého jediného vládce Valašského Království, i když se cítím poddaným jenom Jemu, Boleslavovi I. Vždycky jsem ho měl rád pro jeho syrový, pravdivý a lidový humor, stejně jako Vladimíra Menšíka, i když ten valašskou slivovicu nikdy neocenil. Znáte někoho podobného?

Král Boleslav I., těsně před jeho životním rozhodnutím:

Nejlepší odpověď
led

Rovnako od čias, keď zažiaril ako Nova, až do dnešných čias.

Další odpovědi
dudu

Bolek je můj vrstevník, obdivuhodný mim a umělec. Rovněž však nezvladatelný bouřlivák a bohém. Ke své škodě zklamal řadu přátel a prošustroval značný majetek. Především svůj vysněný statek v Olšanech. Dříve obdivovaný, dnes občas trapný.

nyjono

Ty doby, kdy jezdil po čechách a pod širým nebem geniálně hrál Dona Quijote de la Mancha a Sancho Panzu jsou dávno pryč.
A v případě Bolka Polívky je pravdou rčení o světské slávě.
Kde je jí konec? I vydělanému jmění?

marci1

Delon z Vizovic je jen jeden!:-))
Tvůj obrázek „vylepšený“ textem:
http://jpeg.cz/i­mages/2017/02/­10/NChoQ.png
a ještě dva Bolkovy citáty:
http://jpeg.cz/i­mages/2017/02/­10/7MVsl.jpg
„Pro Valachy je šarka horší než AIDS.“
🙂

Kryšpín

Jako na kvalitního podnikatele v české kotlině

ivzez

Živě jsem ho nikdy neviděla, takže na divadle nemohu posoudit.

Nikdy jsem nechápala, proč je tolik oblíben, mně se líbil
jen v pár rolích, nejvíce v Baladě pro banditu z roku 1978
( http://www.csfd­.cz/film/8844-balada-pro-banditu/ )
a
ve filmu Zapomenuté světlo z roku 1996
( http://www.csfd­.cz/film/6683-zapomenute-svetlo/ )

Ještě se mi líbil jako klaun v jednom večerníčku,
na název už si ale nevzpomenu.

Kepler

marci, aj to je možná varianta. Ale já jsem z jeho nejbližších kruhů slyšel, že jeho první věta po probuzení byla: Ne, tu cajzlovskú vodku už nikdy. ne ne ne. Copak se jeden nemože obudiť jako slušný člověk?

Kepler

No ale ten jeho citát je naprosto kouzelný a budu ho šířit. Seru na autorská práva!