Michal Kole

Jak se dělají invetůry ve velkých obchodních domech, aby nemuseli na týden závřít než všchnoo zkontrolují a spočítají?

Odpovědi
Syd

Naplánujou to na víkend, dělá se 24 hodin denně a najmou brigádníky.

Tea

Ahoj, existují i specializované firmy, které mají zaučené lidi. Inventura pak trvá 1–2 dny přičemž hodně záleží na velikosti obchodu (na 2 dny jsou už hodně velké supermarkety). Navíc práce na prodejně probíhá přes noc, kdy je obchod buď úplně zavřený, anebo je tam minimum zákazníků.

Syd

pravda, 😁 já to nedomyslela, jenom se mi automaticky vydrala na povrch myšlenka, že se pracuje ve všední dny. Prostě fail no 😁

anonym

@Syd
Proč o víkendu, když o víkendu dělají lidi největší nákupy a obchod je k prasknutí??