Jak se dělá tělová svíce?

Nejlepší odpověď
annas

Tělové svíce,léčebné svíce,terapeutické svíce, ale taky třeba magické svíce.

Již v minulosti se začínají k odstranění blokací v těle používat první, primitivní tělové svíce. Nejdříve se začínají vyrábět z kůry stromů nebo bylin tišících bolest. Teprve později se takto vyrobené svíce noří do včelího vosku, čímž se docílí pomalejšího hoření a tím i účinnějšího působení.

Dnešní tělové svíce jsou vyráběny především z bavlny a včelího vosku. Už zde je potřeba všimnout si rozdílu ve způsobu výroby i složení. K včelímu vosku se přidávají různé esence. Zvlášť oblíbená je například levandule. K terapiím v našem Studiu jsme vybrali zahraniční patentované biosvíce, které jako jediné obsahují kurkumu. Kurkuma zaručuje silný, protizánětlivý účinek a spolu s dalšími esenciálními oleji z léčivých bylin tvoří jedinečný a nenapodobitel­ný celek.

Pokračování článku na:

Zdroj: http://www.telove-svice.cz/