Jak se dělá proužkovaná zubní pasta?

Nejlepší odpověď
Hlada

K pochopení je nejlepší tubu rozříznout. V tubě jsou nad sebou dvě vrstvy pasty. Bílá a barevná. Barevné je méně, je u ústí tuby, prochází jí trubička, která končí v bílé vrstvě. V trubičce je několik otvorů, kterými se do bílé pasty přidává barevná, která pak tvoří proužky.

Další odpovědi
Miroslavst

Úplně stejně jako míchaná zmrzlina.
http://www.poutove-atrakce.cz/www_im­g/tocena-zmrzlina1.jpg

venkovan

V tubě sedí skřítek barevníček a ten vždycky část pasty při vytlačování nabarví.

Pokud tomu nevěříš, tak po skřítkovi nepátrej. On je stydliví a rychle uteče i s kyblíkem barvy.

Existuje ještě jedna možnost, že do tuby se plní obě barvy najednou a při vytlačení se spojují, ale tomu bych nevěřil ani trochu. Skřítek je skřítek.