Drap

Jak se dělá les ?

Celá léta jsem myslel, že les se dělá uplně jinak, toto mne zaskočilo.
http://letecka­posta.cz/759923348

Nejlepší odpověď
bolak

Drape tos trochu přepísk ne? Není to už pornografie, když je vidět kořen?

Další odpovědi
anonym

😁 ,já bych chtěl slyšet ten orgasmus!

Lucijej

Holt není nad živočišné teplo :o)

briketka10

a kde má noční košilku HA

hanulka11

:D:D:D

Tom20

Svět se mění a příroda s ním XD

balca

:DD LOL

anonym

Také jsem s ostatními sázela stromky a dozvěděla se dost užitečných věcí. Na některých místech roste i divoký – planý les.
Doplňuji:
A nebo měl někde původně růst například borovicový les, ale je v něm více nalítaných smrků.

anonym

Drape,i to mi tu chybělo a doufám,že se otázka nevypaří!

Drap

V to doufám i já, ovšem u jakékoli otázky uvedené mnou, ale i tebou, je to velmi nejisté.

briketka10

no hoši, od včera si nejsem jistá ani já :))

anonym

A ja si zase nejsem jisat s tou polohou …
:)