Jak se dělá indiánské probuzení?

Doplňuji:
indiáni mají vlastní způsob, jak vzbudit druhého, aniž by se prozradili

Odpovědi
Drap

Jaké probuzení. Většinou se budili sami , brzy po východu slunce. U většiny kmenů po probuzení zpívali ranní píseň,
Doplňuji:
Tak proč se ptáš, když to víš?

Lucijej

Jediné o čem vím je to, že před spaním pijí hodně moc vody, aby je močák probudil brzy po ránu..... ale to asi nebude ono…

anonym

Já znám jen indické – necháme to na INDY, téé běžný postup 😁

anonym

nevím jak, vím jen, že se tomu tak říká a proč. Zajímá mne způsob.