rolicka

Jak se dělá francouzský melír?

Nejlepší odpověď
kropitko

Tajemství Francouzského melíru
Chcete rozzářit svůj účes podle posledních trendů?Zapomeňte na jednolitou barvu a požádejte svého kadeřníka o French Contrasts – francouzský melír!
Pro koho je služba určena?
Pro všechny ženy, které si přejí rozzářit svůj účes, bez ohledu na odstín vlasů, jejich typ či délku. Jste blondýnka? Pak vám kadeřník může prosvětlit některé pramínky a dodat jim patinově studený či teplý nádech, nebo je naopak může ztmavit. Tmavovlásky pak mohou třeba dodat některým svým pramenům mahagonový či duhový nádech ve výšce tónu ostatních vlasů. Existuje více než 100 000 barevných kombinací, přání a kreativitě se meze nekladou

Zdroj: http://www.ha­irartdesign.com/new­s/tajemstvi-francouzskeho-meliru/