Manuel

Jak se dělá dabing?

Stáhnul jsem si krátké video v angličtině (soubot.avi) a chtěl bych to nadabovat do češtiny. Vůbec nevím jak se to dělá.

Nejlepší odpověď
led

Do sluchátok si pustíte originál, pri pozeraní si nahráte texty v češtine (prípadne inej reči, napríkla činsky) a potom vo videoeditore vymažete anglickú zvukovú stopu a vložíte vlastnú audio nahrávku. Pozor ale na presnosť pri otváraní úst. chce to zvukovú stopu rozstrihať na časti a postupne vkladať.
Prajem vám veľkú trpezlivosť a radosť z výsledku.