NoNamer

Jak se definitivně zbavím pavouků?

hrozně se jich štítim, takže odnos ven nepřichází v úvahu
Doplňuji:
Drap: dobře, to chápu, nevadí mi, když si sedí na stropě a nevšímá si mě, ale našla sem mezi kytkama hromadu asi tak 50 minipavoučků a několik velkých

Nejlepší odpověď
Drap

Pavouk je velmi užitečný hmyz. Pokud nebudeš žít v uzavřeném sterilním prostředí, nikdy se jich nezbavíš. Budeš si muset zvyknout,

Další odpovědi
anonym

Pokud mám štěstíka doma, jsem rád, vychytá otravný hmyz.

zzzzz

Biolit, biolit a zase biolit, vyhubila jsem je v dalekém okolí a to bydlím u lesa:-)))
Existuje i nějaký trvalý nástřik na zdi, ale je to drahé.

Biolit doporučuji v láhvi s rozprašovačem, sprej sice více smrdí, ale je účinný jen na chvíli.

Také ty potvory nesnáším.
Doplňuji:
Výborný je i lak na vlasy:-))) Nejlépe silně tužící, on se pak nemůže ani hnout a já se nebojím, že mě „sežere“ 😁 To chápe jen ten, co má také tuto fobii.

huxa

Osobně je nemám rád, stejně jako různé larvy či housenky, neboť mi lozí do postele (jako by kolem ní byla větší přitažlivost 🙂.
Danou kytku bych odnesl ven, v případě rizika pádu pavouků na tebe, zabít je biolitem. Pavouky na stropě chytám do sklenice, pod ni podstrčím tvrdý papír a vyhodím je ven, takto je to dokonce více v poklidu, než je hubit.

zjentek

problému tě zbaví, amputace hlavy :o

Kelt

Podívej se na film Arachnofobie – i když je to horor , který neodpovídá skutečnosti, je zde vysvětlena důležitost pavouků v boji s hmyzem. Budeš muset překonat svůj strach.

zjentek

zzzzz: to jsem ani netušil, že jsi až tak jednoduchá