Heřman

Jak se deaktivuje web´n´walk v mobilu Sony Ericsson G502.

V mobilu mám web´n´walk a Operu mini (next), když stahuji soubor přes web´n´walk tak my to spadne stahování přibližně u 350kb (Chyba sítě), ale když stahuju soubor přes Operu mini tak se mě stáhne celý soubor který chci.

Odpovědi
perry001

WnW je primo soucasti Softwaru operatora (predpokladam ze telefon pochazi z distribuce T-Mobile). Jedina cesta jak se zbavit WnW je prehrat software telefonu na software vyrobce ne operatora