Amy11

jak se dává hudba do prezentace ???

Odpovědi
www

Jsou na to programy, stačí jen vybrat. Pozor ale, u většiny musí být hudba velmi zmenšena co do velikosti, také ne každý formát je použitelný.
Projdi si odkaz:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&sky=­ee&redir_esc=&hl=cs&q=T­vorba+prezentac%C3%AD+st­ahuj&

Lenule15

Záleží na tom jakou máš verzi,ale jestli že máš verzi 2010 tak na horní liště je ,,vložit'' rozklikneš to a je tam přidat ,,video a zvuk''najedeš na to šipkou a vyjede ti přidat zvuk a nebo přidat zvuk ze souboru.a tam si to nastavíš ;)
Doplňuji:
http://extrawin­dows.cnews.cz/o­zivte-prezentaci-hudbou