Michal Kole

Jak se data dostanou do banky z platebního terminálu?Nep­ředpokládám,že policie má v autě nějakoé počítačové síťové prvky

http://www.ces­katelevize.cz/ct24/re­giony/173192-mobilni-platebni-terminaly-ma-i-breclavska-policie/

Odpovědi
Reuef

no driv tyhle mobilni platebni terminaly byly casto ve vlakach a dalo se s tim podvadet – ze se to vlastne vsechno prevedlo az kdyz byl terminal po prijezdu vlaku nekam pripojenej…ale myslim si ze neni problem aby v dnesni dobe byl v tom terminalu GSM modul a odesilal data pres nejakyho mobilniho operatora

cukrar

buď kabelem přes telefon, nebo vzduchem…jako telefon
Doplňuji:
policie má počítačové vybavení ve vozidle, ale nejede po síti GSM, ale jiné, chráněné…