Andrejkawr

Jak se dají zkopírovat soubory z PC na CD?

Odpovědi
mosoj

Poslouchej vypalovací program a vše je hotovo.

Kepler

Z jakého PC? Pokud nemá vypalovací optickou mechaniku, pomocí které by se to dalo překopírovat třeba programem Nero, pak by to šlo třeba přes externí flash disk, který by se použil jako zdroj pro jiný PC s vypalovačkou.

Alesh

Win 7 a výš už umí vypalovat jen pouhým „kopírováním“, čili stačí pouze „přetáhnout“ soubory myší.

GrizliCZ

Naprosto nejjednoduší na to je program Ashampoo, tady máš odkaz na stažení https://www.asham­poo.com/en/us­d/pin/7110/bur­ning-software/burning-studio-free
Doplňující info si lehko najdeš na YT

cochee

Alesh: WinXP a vyšší :)

Alesh

to ještě existuje? fakt už Xp to uměly? 😉 to jsem nevěděl. ale jinak je to správně, ne? 😉

cochee

Ano, jinak je to správně. XP samozřejmě existují, není důvod na staré slabé PC cpát nějaké osmičky nebo co. Kolikrát to ma třeba malou RAM a kupovat novou na rozšíření se jednak nevyplatí a jednak ji třeba ten hardware ani nepodporuje, teď třeba opravuju PC, jehož zakladní deska dá maximálně 2 GB RAM a šmytec.